усі новини номера

На Тяжилові стає світліше

29.07.2010

На черзі приватний сектор

До кінця року у Вінниці планують встановити ще понад 4,6 тисяч енергозберігаючих світильників. Переважно  у приватному секторі.
Наразі тривають роботи по вулиці Якіра. Це п’ята вулиця Тяжилова, де у цьому році замінюють світильники. У планах ще три.
 Через  скарги у міськраду щодо напруги у будинках і зовнішнього освітлення два роки тому було реконструйовано  енергозабезпечення мікрорайону. Справа залишалась за плафонами і дротами... Тепер мешканці Тяжилова будуть зі світлими вулицями у нічний час.
- Модернізують освітлення всього Тяжилова у цьому році, - зазначає міський голова Володимир Гройсман. – На  Старому місті і Бучми  світильники  замінюємо на нові енергозберігаючі. 

Довідка:
За останні чотири роки кількість енергозберігаючих світильників зовнішнього освітлення у Вінниці збільшилася до 12.300 (це 75% від потреби). Один такий світильник дозволяє  зекономити 100 Вт електроенергії. Річна економія коштів міста за рахунок 12.300 світильників – 580 тисяч гривень.


Ірина КУПЕЦЬКА

Коментарі відвідувачів


Опитування

Усi опитування

Головне за день

Загрузка...

Пошук

Розсилка

Читають
Мультимедіа
Он лайн гороскоп
Водолей
Удалите финансовые вопросы из уравнения, описывающего сегодняшний день. В этом случае его удастся успешно разрешить. Если же все ваши проблемы - финансовые, то их лучше немного отложить.
Де придбати "Місто"
В торгових центрах:
 Магіцентр, Магігранд, Мегамол

В супермаркетах:
Грош, Корона, Фуршет, Еко-маркет, Гранд, Сільпо, Варшава

На автозаправках:
ОККО

В магазинах:
"Шик&Блеск", "Наша ряба", "Факел", "Торжище", "Военторг", "ПродТорг", "Комфорт", "Украинские товары", "Амиго", "Кристаллпрестж", "Спокуса", "Добрый", "хуторянка", "От А до Я"

А також:
Укрпошта, кіоски "Преса"
Погода у Вiнницi
-6..-4 хмарно, снiг
Курс валют на
USD 7.98 | EUR 10.51