усі новини номера

Кутя і олів’є для ув’язнених

25.12.2009

А у Якушинецькому спецучилищі на Новий рік насмажать картоплі з куркою

Новий рік та Різдво – свята і за гратами. Так, у Вінницькій колонії №86 готують ув’язненим так зване розширене меню.
— У ці дні кухня буде максимально наближена до домашньої, — каже Олександр Долишнюк, старший інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи колонії №86. – Протягом усіх свят будуть м’ясні страви, зокрема, картопля з тушкованим м’ясом, олів’є, вінегрет, яблука та груші. Звісно, традиційна кутя, вареники.
Кутя буде в усіх установах виконання покарань, запевнили в Управлінні Департаменту виконання покарань у Вінницькій області. Тільки довічникам, які відбувають покарання у Вінницькій тюрмі №1, традиційну різдвяну страву віднесуть у камеру. Такі в них правила харчування. А от інших „клієнтів” колоній чекають і ялинки будуть, і новорічні ранки, і навіть концерти.
Подарунками до свят засудженим традиційно опікуються громадські та релігійні організації. Так, на святого Миколая засуджені отримали шоколадні цукерки і Євангеліє (для душі). Серед частованих і 18 неповнолітніх, які наразі перебувають під вартою. Найменшому 13 років.
А от у Якушинецькому училищі соціальної реабілітації вихованці подарунки купуватимуть самі за власноруч зароблені гроші. Як повідомив Віктор Бобрук, директор училища, у них на святкове меню витрачають на 10% більше грошей. Але якщо бананами та апельсинами тамтешніх вихованців не здивуєш, то звична для вільних вінничан смажена картопля – там найулюбленіша страва. Нею, а ще смаженою куркою і обіцяють порадувати якушинецьких вихованців.


Ірина ЖУК

Коментарі відвідувачів


Опитування

Усi опитування

Головне за день

Загрузка...

Пошук

Розсилка

Читають
Мультимедіа
Он лайн гороскоп
Водолей
Удалите финансовые вопросы из уравнения, описывающего сегодняшний день. В этом случае его удастся успешно разрешить. Если же все ваши проблемы - финансовые, то их лучше немного отложить.
Де придбати "Місто"
В торгових центрах:
 Магіцентр, Магігранд, Мегамол

В супермаркетах:
Грош, Корона, Фуршет, Еко-маркет, Гранд, Сільпо, Варшава

На автозаправках:
ОККО

В магазинах:
"Шик&Блеск", "Наша ряба", "Факел", "Торжище", "Военторг", "ПродТорг", "Комфорт", "Украинские товары", "Амиго", "Кристаллпрестж", "Спокуса", "Добрый", "хуторянка", "От А до Я"

А також:
Укрпошта, кіоски "Преса"
Погода у Вiнницi
-6..-4 хмарно, снiг
Курс валют на
USD 7.98 | EUR 10.51