Вічний вогонь згас?
29.05.2009
До газети „Місто” звернувся вінничанин Олександр, який повідомив, що три дні у сквері Козицького на меморіалі Слави не горів Вічний вогонь. Городянин був обурений такою неповагою, адже його мама, ветеран Великої Вітчизняної війни, часто прогулюється у сквері. Для неї Вічний вогонь – надзвичайно важливий елемент меморіалу.
Редакція газети звернулася із цим питанням до заступника міського голови Миколи Гунька. Він повідомив, що дійсно, інколи Вічний вогонь гасять, аби провести профілактичні роботи. Утім, не цього разу.
— Розумієте, інколи не надто свідомі городяни засмічують Вічний вогонь, його необхідно чистити, — пояснює Микола Митрофанович. – Наразі у мене немає інформації про профілактичні роботи. Але я точно знаю, що зараз він вже горить. Ми перевірили.
Щодо можливої економії бюджетних коштів, які витрачаються на функціонування Вогню, таких перспектив ніхто і не обговорював. Тобто гасити полум’я заради економії ніхто і не збирається, переконує Микола Гунько. Він бурхливо реагує на такий варіант: „Боже борони! Ніякої економії у цьому питанні!”
Юлія Тарапата
- Студентка загинула під колесами потяга- У квартирі БЮТівця Донця шукали холодну зброю- Податкова міліція "візьметься" тільки за великі підприємства- Нелегали самі "здались" міліції- Цього тижня обіцяють до -30



Сегодня вы и ваш внутренний мир можете стать для кого-то неразрешимой загадкой. Поможете ли вы этому человеку разобраться или воспользуетесь ситуацией в собственных целях - целиком зависит от вашего вкуса.
