усі новини номера

СТОП-секс, або „Канікули кохання”

22.05.2009

Акція з цікавою назвою „Канікули кохання” пройшла у Вінниці минулої неділі.

— Ми систематично працюємо з питань планування сім’ї, — повідомила Наталя Антонюк, технічний координатор україно-американського проекту „Разом до здоров’я”. Приділяємо увагу освітній роботі з населенням щодо безпечної поведінки, безпечного сексу, планування здорової дитини, закликаємо до свідомого вибору.

Що ж, секс у нас є і це визнано офіційно. Тепер потрібно вчити молодь свідомо підходити до ЦЬОГО: по часу, віку і щодо партнерів. Або ж, як пояснювала одна бабуся своїй онучці: „Жарти-жартами, а можуть бути і діти”.
Вінничани (маленькі і старші), які приєдналися до проекту, мали змогу намалювати своє бачення канікулів кохання. Загалом намальовано майже 200 робіт, за які дітлахи отримали призи. Акція проходить у рамках загальнодержавного тижня планування сім’ї. Ми його розширюємо за періодом, тому що область велика, починаючи з 10 травня (Дня матері) і закінчуючи 1 червня (Днем захисту дітей), розповіла Наталя Антонюк.
Вже наступного дня білий намет переїхав у Гайсин, а потім — у Хмільник.

Коментарі відвідувачів


Опитування

Усi опитування

Головне за день

Загрузка...

Пошук

Розсилка

Читають
Мультимедіа
Он лайн гороскоп
Водолей
Сегодня вы и ваш внутренний мир можете стать для кого-то неразрешимой загадкой. Поможете ли вы этому человеку разобраться или воспользуетесь ситуацией в собственных целях - целиком зависит от вашего вкуса.
Де придбати "Місто"
В торгових центрах:
 Магіцентр, Магігранд, Мегамол

В супермаркетах:
Грош, Корона, Фуршет, Еко-маркет, Гранд, Сільпо, Варшава

На автозаправках:
ОККО

В магазинах:
"Шик&Блеск", "Наша ряба", "Факел", "Торжище", "Военторг", "ПродТорг", "Комфорт", "Украинские товары", "Амиго", "Кристаллпрестж", "Спокуса", "Добрый", "хуторянка", "От А до Я"

А також:
Укрпошта, кіоски "Преса"
Погода у Вiнницi
-20..-17 незначна хмарнiсть, без опадiв
Курс валют на
USD 7.98 | EUR 10.61