усі новини номера

У боржників арештовують машини та квартири

26.12.2008

Серед злісних неплатників за тепло малозабезпечених немає, стверджують юристи

Зустріти рік Бика Вінниця може із відключеним опаленням. Менше 70% вінничан сплатили за тепло у грудні. Вже 24 грудня на обох ГРС Вінниці тиск газу впав на 0,2 атмосфери. Проблему розрахунків теплопостачальники мають розв’язати до 29 грудня – останнього банківського дня. А ДК „Газ України” вимагає 100% проплати за газ.

— При існуючій погоді це майже непомітно, але при пониженні температурних показників — ми не зможемо утримувати ситуацію щодо надання якісних послуг по теплопостачанню та гарячому водозабезпеченню, — каже перший заступник міського голови Іван Михайлюк. — Відповідальність щодо рівня проплат несуть і населення, і теплопостачальні організації.

Уже в понеділок найзлісніших неплатників обіцяють залишити без тепла. Боржників обдзвонюють, надсилають повідомлення, обходять поквартирно. А в тих, які заборгували значні суми грошей, розповідає юрист головного управління ЖГК, енергетики, транспорту та зв’язку міськради Максим Лучков, ДВС почала вилучати автівки та квартири або частки будинковолодінь. Серед останніх вилучень – новенька Mitsubishi Pajero. Її власник вже наступного дня за своїм авто прийшов із квитанціями про проплату.

— Всі боржники належним чином повідомляються про те, що на їхнє майно накладається арешт, — пояснює Максим Лучков. – Накладено арешт на десятки машин. Декілька транспортних засобів вилучено. — Звісно, є люди, що не мають можливості платити. Ми йдемо їм назустріч, даємо можливість реструктуризувати борги. У суді можна дійти згоди. Так, серед боржників є держслужбовці. Борги в них... Є такі, що й тисячі.

У владних кулуарах жваво обговорюється новина, мовляв, три машини вилучили у співробітників облдержадміністрації, які систематично не платили за комунальні послуги.


Юлія ТАРАПАТА

Коментарі відвідувачів


Опитування

Усi опитування

Головне за день

Загрузка...

Пошук

Розсилка

Читають
Мультимедіа
Он лайн гороскоп
Водолей
Сегодня вы и ваш внутренний мир можете стать для кого-то неразрешимой загадкой. Поможете ли вы этому человеку разобраться или воспользуетесь ситуацией в собственных целях - целиком зависит от вашего вкуса.
Де придбати "Місто"
В торгових центрах:
 Магіцентр, Магігранд, Мегамол

В супермаркетах:
Грош, Корона, Фуршет, Еко-маркет, Гранд, Сільпо, Варшава

На автозаправках:
ОККО

В магазинах:
"Шик&Блеск", "Наша ряба", "Факел", "Торжище", "Военторг", "ПродТорг", "Комфорт", "Украинские товары", "Амиго", "Кристаллпрестж", "Спокуса", "Добрый", "хуторянка", "От А до Я"

А також:
Укрпошта, кіоски "Преса"
Погода у Вiнницi
-20..-17 незначна хмарнiсть, без опадiв
Курс валют на
USD 7.98 | EUR 10.61